מכון הכנה לבר מצוה  

תכנית ההכנה של בית חב"ד לבר המצווה כוללת מפגשים אישיים בהם יועשרו ידיעותיו של הנער במושגי יהדות ומסורת רבים באופן מסודר והדרגתי, במהלכם ילמד הנער את אופן הנחת התפילין ועטיפת הטלית כהילכתם, קריאה בטעמי המקרא כהכנה לקריאה בתורה והכל באופן אישי חוויתי ומעניין.

 

בר-מצווה אינו עוד יום-הולדת במחזור החיים. יום בר המצווה הינו היום (בה"א הידיעה) בו הופך בנכם היקר מ’ילד’ ל’איש’. זהו הרגע בו הוא נכנס בעול המצוות. ביום זה הופך הנער באופן רשמי לחולייה בשרשרת הדורות הארוכה והמפוארת של עם ישראל.

מעתה אפשר לצרפו למניין והוא כשיר לכל מצווה ועניין.

ההכנות לבר-המצווה הינם גם הזדמנות מצויינת להעשיר את המטען הרוחני שיישא עמו הילד לכל החיים, ולספר לו מהי התורה ומהן המצוות; מדוע מניחים תפילין על הראש ועל הזרוע ומהי מורשת אבות.

אם אתם רוצים שבר-המצווה ייחקק בלב בנכם כחווייה יהודית מיוחדת במינה ולא כעוד טקס מלחיץ שמוכרחים לעבור – אתם מוזמנים להצטרף לתוכנית ההכנה שלנו לבר-מצווה.

 

תכנית הלימוד

תכנית ההכנה של בית חב"ד לבר המצווה כוללת מפגשים אישיים בהם יועשרו ידיעותיו של הנער במושגי יהדות ומסורת רבים באופן מסודר והדרגתי מתוך אוגדן מיוחד שיוצא לאור במיוחד.
במהלכם ילמד הנער את אופן הנחת התפילין ועטיפת הטלית כהילכתם, קריאה בטעמי המקרא (לפי הרצון) כהכנה לקריאה בתורה והכל מתוך יחס אישי ואיכפתי ובאופן חוויתי ומעניין.
התכנית גמישה למנהגי העדות השונות.

 

- אל תחכו לרגע האחרון! יש לפנות אלינו כחודשיים לפני מועד בר המצווה.

- תוכלו בנוסף לרכוש בבית חב"ד סט בר מצוה מושלם הכולל: תפילין, טלית, נרתיקים לטלית ותפילין עם שם הילד רקום, סידור תפילה, כיפה.

- לחישוב תאריך בר המצווה העברי פנו אלינו או השתמשו במחשבון.

 

לתיאום וקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום

בית חב"ד קרית היובל 02-643-0222

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

לחצו לפתיחת

waze

לחצו לשליחת

whatsapp

לחצו

לחיוג

רח’ אורוגואי 1 מרכז מסחרי קרית היובל

ת.ד. 9334 מיקוד 91092 ירושלים
טל: 02-6430222 
פקס: 02-6438770 
דוא"ל: chabadky770@gmail.com